Zup Oslo
CONTACT

Calendar

AugustSeptemberOctober

1. FRI


PSST!
GRANITTROCK 2017
DEEP FRIDAYS, AFTER WORK W/ FAIA + FRIENDS
SHOW ALL

2. SAT


SKRANGLEJAZZ SESONGAVSLUTNING På GAASA
FANTA X NORA X ÅPEN HIMMEL X YME
MINI PLATEMESSE
SHOW ALL

3. SUN


FRANK ZNORT QUARTET & OSLO MOD ARMY
ÅPEN PLATESPILLER
TINA MALIA
SHOW ALL

4. MON


ZUCCHERO
LAURA GIBSON (US)
LAURA GIBSON US
SHOW ALL

5. TUE


HIPHOP 101 MED BOSS CASTRO
DEAD LIKE JULIET, TONIC BREED, BEYOND THE BARRICADE OSLO
YODUDE/HEYBRO
SHOW ALL

6. WED


TINE ASMUNDSENS BAND
TAMI NEILSON
MOLLY BURCH (US)
SHOW ALL

7. THU


VOLBEAT VORS
KJøKKENFEST
AFTR FEST
SHOW ALL

8. FRI


AFTR FEST
DEEP FRIDAYS W/ ERIC SMALL OG CARINA HELEN + FRIENDS
THE TRONOSONIC EXPERIENCE
SHOW ALL

9. SAT


AFTR FEST
FELIX PEIKLI
ULTIMAFESTIVALEN 2017: CHRISTIAN BLOM - SING
SHOW ALL

10. SUN


MELAMIX - TROMMEVERKSTED OG SALSA DANS FOR BARN OG HELEFAMILIE
BARNEKONSERT MED TONJE UNSTAD
BENEDICTE MAURSETH
SHOW ALL

11. MON


FORECAST PRESENTATION WITH STEFAN MAIER & JENNIFER WALSHE
ULTIMAFESTIVALEN 2017: BARRETT/RADIGUE/HOLSEN
ULTIMAFESTIVALEN 2017: SUPERSILENT INSTALLASJON
SHOW ALL

12. TUE


MORNING BEAT - TECHNO FLASH
THE BLACK ANGELS (US)
SMELTEVERKET PRESENTS: SUNNA'S MUSIKKBINGO!
SHOW ALL

13. WED


ULTIMAFESTIVALEN 2017: LUNSJKONSERT
SMELTEVERKET PUB QUIZ
ULTIMAFESTIVALEN 2017: BECKER/LANGGåRD NEW SKIN WP
SHOW ALL

14. THU


ULTIMAFESTIVALEN 2017: LUNSJKONSERT TøYEN FIL
ULTIMAFESTIVALEN 2017: ORIGAMI
STIPENDFEST!
SHOW ALL

15. FRI


OSLO KULTURNATT 2017
GET TO KNOW VIPPA
ULTIMAFESTIVALEN 2017: LUNSJKONSERT KAHRS / MOE
SHOW ALL

16. SAT


JACKS KANTINE
MINI PLATEMESSE #2
ULTIMAFESTIVALEN 2017: ARNE NORDHEIM - DRåPEN
SHOW ALL

17. SUN


BLåROLLINGER: PLOPP
FRANK ZNORT QUARTET & DJ ERLEND KLETTE
SOGA OM GURO HEDDELID
SHOW ALL

18. MON


PEKULA VOL.1 ARP
HAYSEED DIXIE
UHøRT PRESENTERER; LåTSNAKK MED BJARTE ØVREGåRD
SHOW ALL

19. TUE


KLASSISK LUNSJKONSERT I VINTERHAGEN
ROBERT FORSTER THE GO-BETWEENS
JAN EGGUM MED OSLO STRINGS
SHOW ALL

20. WED


SMELTEVERKET PUB QUIZ
THULSA DOOMS LYTTEFEST OG PREMATURT VINYLSALG
FAKTA OG TILLIT DEBATT FøRST, MUSIKK ETTERPå
SHOW ALL

21. THU


BREAKFAST BEAT
OSLO OPERAFESTIVAL OPERALUNSJ MED UNGE TALENTER
GJENOPPDAG TRADISJONER FOR SOSIAL BOLIGUTVIKLING
SHOW ALL

22. FRI


SUBURBAN SAVAGES + WESERBERGLAND + PYMLICO
TILBAKE TIL UNGDOMMEN: KARI SVENDSEN
DJ BURT ROCKET
SHOW ALL

23. SAT


ROCKEFELLER MESSA 23 SEPTEMBER
ADRIAN LOFTIPOUR + MORTEN VEE
CULTURA BANKS 20 åRS JUBILEUM
SHOW ALL

24. SUN


BOB DYLAN OG RELIGIONEN
FRANK ZNORT QUARTET & WANK HILLIAMS REVUE
SIGUR RóS - ( ): CAS M/SVEINSSON/MARKAN SIGFúSDóTTIR/STøRVOLD
SHOW ALL

25. MON


STING
THE DRUMS (US)
ALL THEM WITCHES (US)
SHOW ALL

26. TUE


27. WED


JOHN LEGEND
SHOW ALL

28. THU


29. FRI


30. SAT


J. COLE (US)
SHOW ALL