Zup Oslo
ABOUT

Calendar

DecemberJanuaryFebruary

1. MON


THE DOGS - THE GRIEF MANUAL PLATESLIPP!
SHOW ALL

2. TUE


VOKAL VIVO - PRøVESONG
READY OR NOT LATIN FLAVA W/ DJ KESKYA EVERY TUESDAY
BLOW OUT! - JOE WILLIAMSON SOLO + PROPAN M/ DAG ERIK KNEDAL ANDERSEN
SHOW ALL

3. WED


NIKKI ONIYOME
JOHN PAUL INDERBERG TRIO
KANAAN
SHOW ALL

4. THU


FORSøKSGYMKONSERT
TAFFEL // BORTENFOR // HVER TORSDAG
SHOW ALL

5. FRI


AFTERWORK På SALT
BACK TO SCHOOL W. BRAHMS & STRAVINSKY
OHMWORK / TONIC BREED / SOMEWHERE BEYOND
SHOW ALL

6. SAT


ÅPEN PRøVE FOR BARN I SENTRALEN
LAUGARDAGR På SALT
LøS JAKKE NYTTåRSKONSERT
SHOW ALL

7. SUN


SHAPE NOTE SINGING
SøNDAG På SALT
FRANK ZNORT QUARTET & DJ PIZZA$LUT
SHOW ALL

8. MON


INNSPILLSMøTE OSLO - NY NASJONAL KULTURMELDING
BOWIE 71
LARS ERIK GUDIMS ORKESTER M/ GJESTER
SHOW ALL

9. TUE


MORNING BEAT // ONE YEAR MED VIBEKE BRUFF & PAUL WHITE
1 YEAR OF SKIPPERGATA
ÅRETS KUNSTNERISKE GJESTELEDER PEKKA KUUSISTO
SHOW ALL

10. WED


NEIGE MORTE AT KAF? HæRVERK
KLUBB KLASSISK #2 / MARMORSALEN, SENTRALEN
SWINGIT
SHOW ALL

11. THU


SAVOY
JAN EGGUM
MARINEMUSIKKENS NYTTåRSKONSERT
SHOW ALL

12. FRI


RELOAD FRIDAY
ALL EARS FREDA'N
HOT FRIDAY // FREDFADES // AW På SENTRALEN
SHOW ALL

13. SAT


BARNAS KONSERTHUSSERIE
ALL EARS LøRDA'N
JAZZKAFE I GLASSHUSET MED TOUCH
SHOW ALL

14. SUN


ALL EARS SøNDA'N
ALL EARS SøNDA'N
1-2-10// BRUNSJ MED JULIUS OG PHILLIP
SHOW ALL

15. MON


SANG OG MUSIKK FRA HANS-ARNE
IN SEARCH OF ARTISTIC INSPIRATION
SHOW ALL

16. TUE


YAMAHA GENOS KONSERT & EN DAG MED YAMAHA
ULTIMATE VOICE TRAINING / BODY-VOICE METHOD / INTRODUCTION
YAMAHA GENOS KONSERT & EN DAG MED YAMAHA-TANGENTER
SHOW ALL

17. WED


LEIF OVE ANDSNES OG ERLING SANDMO
LILLEFELE//BUKSPELL
RASMUS ROHDE
SHOW ALL

18. THU


SESONGåPNING
TYLER CHILDERS
RELEASEKONSER
SHOW ALL

19. FRI


ANITA ELSKER 70- TALLET!
AFTERWORK På SALT
FRIDAY FLIGHT
SHOW ALL

20. SAT


SLOW BALBOA TASTER CLASS
JAZZKAFE I GLASSHUSET MED MBA +2
LEIF OVE ANDSNES, KJELL WERNøE ++
SHOW ALL

21. SUN


LILLERIKSEN: DUO ELLESTAD VIIK
SøNDAG På SALT
LILLEOPERA//KIT TRIO
SHOW ALL

22. MON


BREAKFAST BEAT // 12
SHOW ALL

23. TUE


QUINN XCII US / YNGLING
BRENTANO QUARTET - GRåTE MIN SANG
SIMEN REM & THOMAS DREFVELIN
SHOW ALL

24. WED


JAKE BUGG (UK)
UTSOLGT! / COLTER WALL
PURPLE RAIN - EN HYLLEST TIL PRINCE
SHOW ALL

25. THU


ÅRSMøTE I BLINDERN ROCKESWING
THIEF ART SPACE PRESENTS
TRYGVE SKAUG
SHOW ALL

26. FRI


EVENSONG MED OSLO DOMKOR
FRONTM3N
BERGLUND – ÖSTRöM – WESSELTOFT
SHOW ALL

27. SAT


PLATEMESSE På KULTURHUSET
JAZZKAFE I GLASSHUSET, ÅSE FRANK KVARTETT
OSLO-FILHARMONIEN: KAMMERKONSERT På MUNCHMUSEET
SHOW ALL

28. SUN


BARE EGIL & ASLAGS SUPERPOPULæRE BARNESHOW
BARNAS KULTURBRYGGERI: TEKNOVERSKSTED
TETT På TELLEF KVIFTE & GURO KVIFTE NESHEIM
SHOW ALL

29. MON


FLøYTEDAGER
ALT-J
ROME + HARAKIKI FOR THE SKY
SHOW ALL

30. TUE


TOMOYA NAKAI
MåNEGARM, CRUACHAN, EREB ALTOR I OSLO
HASSE FARMEN
SHOW ALL

31. WED


OLA KVERNBERG STEAMDOME
HUUN-HUUR-TU
HENRIETTE VAAGSNES MED GILDAS LE PAPE & STIAN VåGEN NILSEN
SHOW ALL